Specialista na stavební izolace ... od roku 1997

Hydroizolace základů i balkonů

Naším cílem je nabídnout optimální konstrukční, materiálové a technologické řešení i s montáží různých variant hydroizolace spodní stavby včetně výběru vhodných materiálů. Zaměřili jsme se na spolehlivé izolace na bázi natavitelných AIP pásů a fólií z měkčeného PVC - v současnosti se jedná o jedno z nejbezpečnějších řešení HIZ spodních staveb, jehož obrovskou výhodou je dodatečná možnost sanace poškozených izolací.

Hydroizolace základů staveb

Každý investor má na výběr z mnoha izolací proti vodě. Hydroizolace je nezbytnou součástí každé stavby a zabraňuje vniknutí vody a s tím spojené vlhkosti do zdiva. Izolační ochrana však tvoří bariéru nejen proti prostupu vody, ale u některých materiálů tvoří i ochranu proti radonu a jiným plynům.

Chci nezávaznou cenovou nabídku

A-Z IZOL s vámi váš projekt zkonzultujeme, navrhneme nevhodnější řešení a připravíme pro vás nezávaznou cenovou nabídku. Věnujeme se jak odizolování novostaveb, tak dodatečné izolaci u stávajících budov.

Hydroizolace balkonů a teras

Dobrý sluha, ale zlý pán. To platí nejen o ohni, ale také vodě, která má ve stavebnicí až devastující následky. Při proniknutí ke stavební konstrukci zkracuje její životnost, způsobuje korozi kovových částí a u balkónů a teras způsobuje hnití dřevěných částí. Pomůžeme vám s hydroizolací staveb od základů až po střechu a balkóny či terasy nejsou výjimkou. Jaké technologie používáme nejčastěji?

Fólie z mPVC

Mají vynikající mechanické vlastnosti (poměrné prodloužení, pevnost v tahu, ohebnost). Tyto parametry dávají mPVC fóliím velkou odolnost proti nepříznivému vlivu pohybů a deformací podkladu. Zvláště za použití dvojitého hydroizolačního systému dosahujeme vysoké bezpečnosti hydroizolačního souvrství, které umožňuje zpětnou kontrolu i případné injektáže problémových sektorů poškozených např. při manipulaci s armováním betonu.

Pásy AIP

Výborná zpracovatelnost, mechanické vlastnosti a hlavně vysoká bezpečnost jsou nejlepšími předpoklady právě pro různá řešení hydroizolačních skladeb při možné kombinaci jednotlivých vrstev s rozličnými nosnými vložkami a typy modifikací asfaltů.

 

 

Na hydroizolace jsme mistři

Izolacím proti vodě se věnujeme již více jak dvě desetiletí a naší společností A-Z IZOL prošly stovky projektů. Máme ověřené principy, mezi které zařazujeme i moderní postupy a materiály. Podívejte se na ukázku naší práce v referencích, a pokud nás chcete poznat osobně, neváhejte nás kontaktovat.