Specialista na stavební izolace ... od roku 1997

Komplexní pomoc s izolací staveb

Voda – životodárná tekutina, která dokáže ve stavebnictví napáchat velké škody. Stačí ji jedna škvírka, aby se skrz ni dostaly litry vody. Dokáže se dokonale transformovat a měnit svoji velikost – vzlíná, teče, mrzne. Svoji silou dokáže poničit i silný beton. Je zdrojem vlhkosti, ve které se daří plísním a roztočům.

To je jen několik příkladů, co dokáže voda ve stavebnictví. Jediné, co ji v její cestě může zastavit, je kvalitní bariéra. Pojďte se podívat na služby společnosti A-Z IZOL, skrze které úspěšně bojujeme s vlhkostní a vodou ve stavebnictví.

Vakuová zkouška testuje kvalitu

Bez odpovědné kontroly a řádného odzkoušení fóliových izolací včetně jednoznačného písemného výstupu nelze nikdy s jistotou tvrdit, že je dílo provedeno řádným a zcela spolehlivým způsobem a že není nikde z jakéhokoli důvodu poškozeno.

Problémy s netěsnými izolacemi a následná, často velmi složitá nápravná řešení, obzvláště v rámci izolací spodních staveb, značně psychicky i finančně zatěžují nejen dodavatele izolačních povlaků a generální dodavatele staveb, ale především samotné majitele a uživatele objektů.

Z toho důvodu je vakuová zkouška samozřejmou součástí všech našich realizací a využíváme ji i v případech, když chce klient otestovat výstupní práci naší konkurence.

Potřebuji řešení na míru